Zdjęcia produktowe w hurtowni biżuterii srebrnej Alfa

Do tej pory zdjęcia produktów do pobrania oferowane w naszej hurtowni biżuterii srebrnej były możliwe tylko na widocznym kolorowym tle, które jest dedykowanym tłem rozpoznawczym hurtowni biżuterii srebrnej ALFA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasza hurtownia biżuterii srebrnej od stycznia 2022 r będzie oferowała zdjęcia biżuterii srebrnej na białym tle. Od stycznia 2022 r. nowe produkty z nowych dostaw
 będą posiadały zdjęcia na białym tle.

Produkty z dostaw z przed 2022 r, mogą również posiadać zdjęcia na białym tle, natomiast mogą one różnić się jakością od nowych produktów z nowych dostaw w 2022r, gdyż zostały wykonane przez inne firmy.

Zdjęcia produktów na biały tle udostępnionych w naszej hurtowni biżuterii srebrnej będą możliwe do pobrania po złożeniu zamówienia w zakładce
Moje konto -> Pliki do pobrania.

Możliwość pobrania zdjęć biżuterii srebrnej na białym tle dotyczy tylko i wyłącznie produktów zakupionych w naszej hurtowni biżuterii srebrnej.

Produkty, które posiadają zdjęcia na białym tle oznaczone są literami „BT”. Każdy produkt oznaczony tym symbolem posiada zdjęcie biżuterii na białym tle, które możliwe jest do pobrania po złożeniu zamówienia. 

Close Mój Koszyk

Close
Nawigacja
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa