Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Łańcuszki/ Pancerka

Srebrne łańcuszki – pancerki

Łańcuszki o klasycznym splocie typu pancerka to wyjątkowe elementy biżuterii w naszej hurtowni biżuterii srebrnej, które dopełnią każdą stylizację – zarówno elegancką na ważne wyjścia, jak i te codzienną. Srebrne  łańcuszki tego typu już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, nieustannie będąc jednym z najmodniejszych, ponadczasowych motywów biżuteryjnych.

Piękne, srebrne łańcuszki duży wybór ozdób dla wymagających
Wszystkie dostępne łańcuszki pancerki w ofercie naszej hurtowni biżuterii srebrnej ozdoby wykonywane są z najwyższej jakości srebra próby 925. Większość wyrobów jest również pokryta warstwą rodu, co sprawia, że biżuteria przypomina dodatki z białego złota, zachowuje swój blask na dłużej i staje się odporna na zmiany koloru.

Wyjątkowe łańcuszki o klasycznym splocie typu pancerka w atrakcyjnej cenie – poznaj naszą ofertę

Wykonywane ze spłaszczonych ogniw, łańcuszki o charakterystyce splocie i oszlifowanymi brzegami wyglądają bardzo interesująco mimo swojej minimalistycznej formy. Wiele z dostępnych w naszej ofercie srebrnych łańcuszków zdobionych jest różnego rodzaju wyżłobieniami – dzięki temu, biżuteria odbija światło, tym samym zwracając na siebie uwagę.

  • Sortuj według
    ...
Close Mój Koszyk

Close
Nawigacja
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa