Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Medaliki

Medaliki srebrne choć rzadziej wybierane niż krzyżyki srebrne to jednak wciąż jest to poszukiwany asortyment przez wierzących Klientów, dlatego w ofercie naszej hurtowni biżuterii srebrnej  posiadamy srebrne medaliki.
Srebrne medaliki mogą być prezentem z okazji np. chrztu, I Komunii Świętej, bierzmowania,  urodzin. W hurtowni biżuterii srebrnej oferowane medaliki srebrne przeważnie mają proste delikatne lub nieco większe formy z wizerunkiem Matki Bożej, Chrystusa, Anioła Stróża lub innych osób świętych.

Noszenie srebrnego medalika dla osób wierzących  ma głęboki sens i jest znakiem przynależności do wiary chrześcijańskiej. Najczęstszym dodatkiem do medalik srebrnego jest srebrny łańcuszek. W ofercie naszej hurtowni biżuterii srebrnej mamy wiele splotów srebrnych łańcuszków.

Elegancko prezentujące się srebrne medaliki to bez wątpienia jeden z tych elementów biżuterii, które warto podarować każdej dziewczynce i chłopcu na I Komunię Świętą. Nie tylko pozwolą one jeszcze bardziej docenić wagę sakramentu, ale będą też służyły do codziennego noszenia oraz pielęgnowania swojej wiary.

 W sklepie internetowym naszej hurtowni biżuterii Alfa przygotowaliśmy dla Klientów szeroki asortyment wyjątkowych srebrnych medalików,  krzyżyków, a także prostych łańcuszków, do których z pewnością bez trudu dobierzesz pasujący medalik. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą wysokiej jakości gustownej biżuterii już dziś!

Not Found Products Not Found Products Żaden produkt nie został znaleziony.

Close
Close Mój Koszyk

Close
Nawigacja
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa