Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Krzyżyki

Krzyżyki  są szczególnym asortymentem w biżuterii srebrnej, ponieważ obejmują również aspekt duchowy i mogą być wspaniałym prezentem zarówno bez okazji, jak również z okazji np. chrztu, I komunii świętej, bierzmowania,  urodzin czy np. nawrócenia. W ofercie naszej hurtowni biżuterii srebrnej posiadamy krzyżyki srebrne zarówno tradycyjne formy z wizerunkiem Pana Jezusa, proste modele bez wizerunku Pana Jezusa, ale też modele wysadzane kamieniami.  Dla osób wierzących noszenie krzyżyka na srebrnym łańcuszku ma głęboki sens i wyjątkowe znaczenie, ponieważ stanowi znak Miłości jaką Bóg obdarował człowieka i  przynależności do wiary chrześcijańskiej.

Medalik czy krzyżyk – co będzie lepszym rozwiązaniem?
Choć z pozoru te dwa rodzaje zawieszek są kompletnie różne, warto zastanowić się, co tak naprawdę – w kontekście sakramentu I Komunii Świętej – jest ważne. W końcu wszystkie dewocjonalia niezależnie od ich formy symbolizują wiarę oraz miłość do Boga i ludzi. W związku z tym nie warto skupiać się aż tak bardzo na samym wyglądzie krzyżyka lub medalika, lecz starać się dać dziecku coś o głębokim znaczeniu. Podkreślić istotę sakramentu I Komunii Świętej, a także okazać pełne wsparcie oraz zrozumienie. Z tego powodu zachęcamy do eksplorowania różnych opcji, które przygotowaliśmy w naszej hurtowni biżuterii Alfa. Wierzymy, że doskonałym wyborem dla przystępującego do I Komunii Świętej chłopca mogą okazać się zarówno srebrne medaliki, jak i zawieszki z krzyżykiem. Idealnym dopełnieniem do krzyżyków i medalików, które tak często są wybierane na prezent komunijny są oczywiście srebrne łańcuszki. Srebrne łańcuszki występują w wielu splotach więc dobranie łańcuszka do zawieszki jest bardzo proste nawet do niestandardowych form i modeli.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni biżuterii srebrnej i sprawdzenia naszych modeli srebrnych krzyżyków, medalików srebrnych oraz łańcuszków srebrnych, które stanowią idealne połącznie z krzyżykami i medalikami oraz innymi formami zawieszek.

  • Sortuj według
    ...
Close Mój Koszyk
Close
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa