Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Zawieszki

Zawieszki są prawdopodobnie najbardziej praktyczną ozdobą, która pasuje do różnych stylów odzieży, dlatego hurtownia biżuterii srebrnej ALFA zwraca szczególną uwagę na asortyment tych produktów.

Srebrna zawieszka to nieodłączny dodatek do każdego łańcuszka, dlatego w naszej ofercie hurtowni biżuterii srebrnej przygotowaliśmy wiele wzorów srebrnych wisiorków. W zależności od stylu i wielkości srebrnej zawieszki możemy dodać charakteru całej stylizacji. Wyrazista duża zawieszka srebrna ozdobiona wieloma cyrkoniami to doskonałe rozwiązania na specjalne okazje. Wyjątkowo dobrana zawieszka wraz z łańcuszkiem srebrnym o pasującym splocie stworzy piękną całość i nada naszyjnikowi oryginalny wygląd. W swojej ofercie hurtownia biżuterii ALFA posiada również zawieszki dla małych dam, które można sprawdzić w kategorii biżuteria dziecięca.

Srebrna zawieszka może być również ważnym elementem naszego codziennego stroju – może być sposobem na wyrażenie tego, co dla nas ważne. Dlatego w naszej hurtowni biżuterii srebrnej  tak bardzo popularne są srebrne zawieszki z dewocjonaliami, takie jak krzyżyki, medaliki czy aniołki, które mogą wyrażać uczucia religijne danej osoby. W hurtowni biżuterii srebrnej ALFA, również bardzo popularne są zawieszki srebrne z różnymi zwierzętami lub przedmiotami, które ukazują hobby osoby, która taką srebrną zawieszkę nosi. Wybierając srebrny wisiorek, można również zdecydować się na ponadczasową klasykę w kształcie serc lub zawieszki ze znakiem gwiazdy. Szeroka gama produktów oferowanych przez naszą hurtownię biżuterii srebrnej oferuje szeroki wybór różnych wisiorków, które są odpowiednie na każdą okazję. Wiele modeli zawieszek w naszej hurtowni biżuterii to wisiorki z cyrkonami w różnych kolorach. Dzięki różnorodności w barwach cyrkonii można dobrać wisiorki do kolorowych stylizacji. Takie kolorowe zawieszki jeszcze bardziej uwydatnią oryginalny look każdej kobiecie.

Wszystkie zawieszki srebrne oferowane w naszej hurtowni biżuterii srebrnej  wykonane są z wysokiej jakości rodowanego srebra próby 925 i charakteryzują się wysoką odpornością na ciemnienie.

  • Sortuj według
    ...

90 results

Mój Koszyk
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa