Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Pierścionki

Pierścionki srebrne są nieodłącznym elementem damskiej biżuterii. W naszej hurtowni biżuterii srebrnej oferujemy wiele modeli srebrnych pierścionków.
Srebrny pierścionek, odpowiednio dobrany do stylizacji, jest modnym dodatkiem do każdej codziennej stylizacji. Wybierając srebrną biżuterię z oferty hurtowni biżuterii srebrnej  do codziennego użytku, nie musimy ograniczać się do skromnych rozwiązań - mocny akcent, jakim jest srebrny pierścionek z dużym kolorowym kamieniem, z pewnością podkreśli wyjątkowy styl i charakter. Oferta naszej hurtowni biżuterii srebrnej obejmuje bardzo szeroki wybór pierścionków, od bardzo prostych po skomplikowane kształty z wieloma kamieniami.
Pierścionki to biżuteria damska, która jest bardzo uniwersalna. Pierścionek można dobrać do srebrnego kompletu, kolczyków czy np. do naszyjnika. Srebrne pierścionki mogą również być noszone samodzielnie nie tylko jako dodatek do innej biżuterii. Pierścionki srebrne w naszej hurtowni biżuterii występują w wielu wzorach. W naszej ofercie posiadamy pierścionki bardzo klasyczne, delikatne z cyrkonami lub bez cyrkonii. Mamy również pierścionki dużo większe, wielomanieniowe, które są zauważalne na pierwszy rzut oka. Każda forma pierścionków może być noszona zarówno do pracy jak i na specjalne okazje jak np. urodziny, wesele czy po prostu na spotkania towarzyskie. W pierścionkach nic nas nie ogranicza poza nami samymi.  To co nas wyróżnia to asortyment pierścionków w dużych rozmiarach. Wiemy, że z dostępnością pierścionków w dużych rozmiarach bywa problem, dlatego w naszej hurtowni biżuterii posiadamy wiele modeli pierścionków w większych rozmiarach niż te standardowe. Srebrne pierścionki to jeden z częstszych prezentów wybieranych przez Panów dla swoich wybranek. Jako pierścionki zaręczynowe są gestem Miłości i uczucia, natomiast jako normalny pierścionek to miły gest podarunkowy, który może oznaczać sympatię lub podziękowanie, a czasem po prostu pamięć. I nie chodzi o to by dać drugiej osobie  jak największy, najbogatszy pierścionek bo ilość kamieni czy wielkość nie jest wyznacznikiem, tylko najlepiej podarować pierścionek, który najbardziej przypadnie do gustu wybrance.

Wszystkie poniższe produkty hurtowni biżuterii srebrnej wykonane są z największą starannością ze srebra próby 925, które dodatkowo poddawane jest procesowi rodowania. Nadaje to biżuterii srebrnej  błyszczące wykończenie i czyni ją bardziej odporną na ciemnienie srebra.

  • Sortuj według
    ...