Hurtownia Biżuterii Srebrnej
Bransoletki

Srebrna bransoletka to wyjątkowo dekoracyjny element w ofercie naszej hurtowni biżuterii srebrnej. Odpowiednio dobrany, przyciąga uwagę i podkreśla styl całego stroju.

W naszej hurtowni biżuterii srebrnej ALFA  znajduje się bardzo szeroki wybór bransoletek srebrnych na każdą okazję. Dzięki bogatemu zdobieniu, srebrna bransoletka jest idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji na specjalną okazję. Prezentujemy wiele wyjątkowo dekoracyjnych modeli srebrnych bransoletek z kamieniami szlachetnymi w różnych kolorach, z perłami i cyrkoniami.

Srebrna bransoletka próby 925, jest również nieodłącznym elementem codziennego stroju, dlatego w naszej ofercie hurtowni biżuterii srebrnej znajduje się również wiele prostych form srebrnych bransoletek, które doskonale nadają się do noszenia na co dzień. Proste bransoletki sztywne, delikatne srebrne łańcuszki z zawieszkami czy niezwykle modne i uniwersalne bransoletki sznurkowe z elementami srebrnymi to tylko przykłady wielu różnych wariantów dostępnych w naszej hurtowni biżuterii srebrnej. Nasze bransoletki srebrne zostały specjalnie zaprojektowane dla kobiecych dłoni, tak aby miały odpowiedni rozmiar oraz wzór. Ceny bransoletek srebrnych zaczynają się od bardzo tanich delikatnych bransoletek pasujących do naszyjników srebrnych zwanych celebrytkami, ale oczywiście nie tylko, ponieważ delikatne bransoletki srebrne idealnie nadają się do samodzielnego noszenia, a nie tylko w komplecie z inną biżuterią damską. W swojej ofercie posiadamy nie tylko drobne bransoletki, ale również bransoletki masywniejsze, cięższe często występujące z wieloma kamieniami, które bardzo dobrze pasują do strojów wieczorowych czy sukien ślubnych.
Srebrne bransoletki w ofercie naszej hurtowni biżuterii posiadają również modele z różnymi zawieszkami. Często wybieranymi modelami są bransoletki góry dla miłośników górskich wypraw. Do takich bransoletek nasz hurtownia ma również naszyjniki oraz kolczyki z górami.

Produkty hurtowni biżuterii srebrnej ALFA wykonane są z wysokiej jakości rodowanego srebra próby 925, dzięki czemu biżuteria jest pięknie wykończona i posiada wysoką odporność na ciemnienie srebra.

  • Sortuj według
    ...
  • 66 results

Close
Close Mój Koszyk

Close
Nawigacja
Kategorie
Hurtownia Biżuterii Srebrnej Alfa